Shadmankulov Sherzod Ablakulovich

Yuridik boshqarma boshlig'i

sh.shadmankulov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (268)

Gʻafforov Abdurasul Abdujabbor oʻgʻli

Maʼmuriy xoʼjalik boʼlimi boshligʼi

a.gafforov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (276)

Maxmudov Bekzod Negmatjonovich

Inson resurslari va xodimlar salohiyatini rivojlantirish boshqarmasi boshlig'i

b.maxmudov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (271)

Vakant

Axborot texnologiyalari bo'limi boshlig'i

info@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (707)

Аllayev Lutfillo Аlikulovich

Moliya va buxgalteriya hisobi boshqarmasi boshlig'i

l.allayev@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (277)

Fayazov Ulug’bek Nabijanovich

Qonun hujjatlari va davlat organlari qarorlarining raqobat muhitiga taʼsirini hamda davlat koʼmagini samaradorligini baholash boshqarmasi boshlig'i

u.fayazov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (208)

Atamurotov Sardorbek Baxromovich

Insofsiz raqobat amaliyotlariga, til biriktirishlar va kartel kelishuvlarga qarshi kurashish boshqarmasi boshlig'i

s.atamurotov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (226)

Vakant

Аxborot xizmati

press@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (223)

ARTIKOV NAZRULLA SAYDULLAYEVICH

Tovar-xom ashyo birjalarini litsenziyalash va xarid tizimlarni nazorat qilish boshqarmasi boshlig'i

n.artikov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (264)

Ortiqov Xudoybergan Azimboyevich

Tovar, moliya va raqamli bozorlarni tahlil qilish va tartibga solish boshqarmasi boshlig'i

x.ortiqov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (232)

KAMILOV MIRZOXID ZAFARJANOVICH

Xaridlarni nazorat qilish departamenti direktori

m.kamilov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (237)

Nasirova Dilfuza Xayrullayevna

Ichki audit, korruptsiyaga qarshi komplaens va huquqni qoʼllash amaliyotini oʼrganish boshqarmasi boshlig'i

d.nasirova@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (241)

Boboxonov Behzod Normuxammadovich

Davlat xaridlari boʻyicha savdolarni nazorat qilish boʻlimi boshligʻi

b.boboxonov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (239)

Botirov Dilmurod Yaqubjanovich

Tabiiy monopoliyalarni tartibga solish boshqarmasi boshlig'i

d.botirov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (245)

Mustafina Viktoriya Valeryevna

Monopoliyalarni tartibga solish va bozor kontsentratsiyasi ustidan nazorat qilish boshqarmasi boshlig'i

v.mustafina@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (250)

Аbdurashidov Tohir Аbdilamitovich

Monopoliyaga qarshi komplaensni joriy etish shoʼbasi mudiri

t.abdurashidov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (251)

Davlatov Ulugʻbek Bahodirovich

Isteʼmol bozorlarida narxlarni monitoring qilish departamenti direktori

u.davlatov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (253)

Mamatov Karim Esirgapovich

Strategik dasturlarni ishlab chiqish va eng yaxshi amaliyotlarni joriy etish, xalqaro reyting va indekslar bilan ishlash boshqarmasi boshligʻi

k.mamatov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (209)

Karabaev Kozim Baxtiyarovich

Murojaatlar bilan ishlash va ijro intizomi boʼlimi boshlig'i

k.karabaev@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (273)

Ikramova Feruza Taxirdjanovna

Devonxona mudiri

f.ikramova@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (279)

Strategik ahamiyatga ega xoʻjalik jamiyatlari va korxonalarning xaridlari ustidan nazorat qilish boʻlimi boshligʻi

info@antimon.gov.uz
71-207-47-00

Xalqaro moliya institutlari mablagʻlari hisobidan amalga oshiriladigan xaridlarni nazorat qilish boʻlimi boshligʻi

info@antimon.gov.uz
71-207-47-00

Isteʼmol bozorlari va chakana tarmoqlarda narx-navoni nazorat qilish boshqarmasi boshligʻi

u.xakimov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (501)

Hududlarda raqobatni rivojlantirish boshqarmasi boshligʻi

info@antimon.gov.uz
71-207-47-00

Tartibga solinadigan narxlar va tariflarni tahlil va nazorat qilish boshqarmasi boshligʻi

info@antimon.gov.uz
71-207-47-00

Ichki va tashqi bozorlarda narxlarni tahlil qilish boshqarmasi boshligʻi

info@antimon.gov.uz
71-207-47-00

Xalqaro aloqalar va integratsiya boshqarmasi boshligʻi

sh.soatov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (219)