Ikramova Feruza Taxirdjanovna

Devonxona mudiri

f.ikramova@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (279)

Botirov Sharof Rashidovich

Moliya va buxgalteriya hisobi boshqarmasi boshlig'i

sh.botirov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (277)

Karabaev Kozim Baxtiyarovich

Murojaatlar bilan ishlash va ijro intizomi boʻlimi boshlig'i

k.karabaev@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (273)

Maxmudov Bekzod Negmatjonovich

Kadrlar boshqarmasi boshlig'i

b.maxmudov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (271)

Shadmankulov Sherzod Ablakulovich

Yuridik boshqarma boshlig'i

sh.shadmankulov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (268)

Sulaymanov Fayzulla Xabibullayevich

Axborot texnologiyalari bo'limi boshlig'i

f.sulaymanov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (266)

Vakant

Tovar-xom ashyo birjalarini litsenziyalash va nazorat qilish boʻlimi boshlig'i

info@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (264)

Mustafina Viktoriya Valeryevna

Tovar, moliya va raqamli bozorlarda bozor konsentratsiyasini nazorat qilish boshqarmasi boshlig'i

v.mustafina@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (250)

Sadikov Elyor Ilmurodovich

Tabiiy monopoliyalarni tartibga solish boshqarmasi boshlig'i

e.sadikov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (245)

Vakant

Strategik dasturlarni ishlab chiqish va eng yaxshi amaliyotlarni joriy etish, xalqaro reyting va indekslar bilan ishlash boshqarmasi boshlig'i

info@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (219)

Xamrayev Jamshid Raximjanovich

Tovar, moliya va raqamli bozorlarni tahlil qilish boshqarmasi boshlig'i

j.xamraev@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (237)

Vakant

Ustun mavqeni suiisteʼmol qilish, til biriktirishlar va kartel kelishuvlarga qarshi kurashish boshqarmasi boshlig'i

anticartel@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (226)

Nasirova Dilfuza Xayrullayevna

Monopoliyaga qarshi komplayensni joriy etish boshqarmasi boshlig'i

d.nasirova@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (241)

NURMATOV ALISHER FURKADOVICH

Qonun hujjatlari va davlat organlari qarorlarining raqobat muhitiga taʼsirini baholash boshqarmasi boshlig'i

a.nurmatov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (209)

Vakant

Nohalol raqobatga chek qoʻyish boshqarmasi boshlig'i

j.yuldashev@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (214)

Yarmuxamedov Timur Rashidovich

Davlat xaridlari boʻyicha savdolarni nazorat qilish boʻlimi boshligʻi

t.yarmuxamedov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (238)

Mamatov Karim Esirgapovich

Davlat koʻmagini berishni nazorat qilish va uning samaradorligini baholash boshqarmasi boshligʻi

k.mamatov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (209)

Vakant

Strategik ahamiyatga ega xoʻjalik jamiyatlari va korxonalarning xaridlari ustidan nazorat qilish boʻlimi boshligʻi

info@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (244)

KAMILOV MIRZOXID ZAFARJANOVICH

Savdolar va davlat yordamini nazorat qilish boshqarmasi boshligʻi

m.kamilov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (237)

Gʻafforov Abdurasul Abdujabbor oʻgʻli
Davlatov Ulugʻbek Bahodirovich

Tartibga solinadigan narxlar va tariflarni tahlil va nazorat qilish boshqarmasi boshligʻi

u.davlatov@antimon.gov.uz
71-207-47-00 (253)